JAKÁ JSOU PRAVIDLA, KTERÁ MUSÍM ZNÁT?!
1. Důležitým pravidlem všech únikových her je zachování tajemství. Proto Vám nemůžeme dovolit do prostor hry nosit žádný foťák ani mobilní telefon. Rádi Vám uděláme fotku po skončení mise a pro Vaše osobní věci máme připraveny uzamykatelné skříňky, od kterých budete mít klíč jenom vy.

2. Důrazně prosíme o včasný příchod (10-15 minut před akcí) a v kompletním týmu.

3. Pokud budete jevit známky opilosti či intoxikace jakoukoliv návykovou látkou, budete agresivní, budete mít s sebou zbraň, či nebezpečné látky, bohužel Vás nebudeme moci vpustit do prostoru hry.

4. Zvažte prosím zdravotní rizika. Pokud trpíte srdečním onemocněním, epilepsií, nebo např. fóbií z uzavřených prostor, hru Vám nedoporučujeme.

5. V prostorách hry či v jejich bezprostřední blízkosti je striktně zakázáno kouřit.

S JAKÝM PŘEDSTIHEM JE DOBRÉ NA HRU DORAZIT? CO SE STANE, KDYŽ NEDORAZÍME VČAS?
Ideální příchod na Vámi objednaný termín je 10-15 minut před zahájením hry. Jakékoli zpoždění Vám zkracuje čas, který je pro Vás rezervovaný. Je nutné, aby skupinka, která se hry účastní vcházela do prostor hry pohromadě. Pokud jste si vědomi, že termín z různých důvodů nestihnete a dáte včas operátorovi vědět, lze si termín přeobjednat. Po 15 minutách od Vámi rezervovaného termínu Vám bohužel hra propadá v plné výši, bez nároku na vrácení vstupného.
JAK MOHU PLATIT? PŘEVODEM NA ÚČET, NA MÍSTĚ CASH, NEBO KARTOU?
Preferujeme platbu předem na účet. Tato forma nás ujišťuje, že máte o termín skutečný zájem. V případě, že by platba do termínu Vaší mise nemusela proběhnout, je možné platit i na místě. Do poznámek v rezervačním systému prosíme uveďte, pokud potřebujete připravit fakturu. Omlouváme se, ale v současné době nelze platit kartou přes platební terminál.
JE HRA NEBEZPEČNÁ NEBO STRAŠIDELNÁ?
Nebezpečná hra rozhodně není. Jakékoli obavy jsou zcela zbytečné. Elektrické části instalace jsou dobře izolované a všechny přístupné systémy jsou pouze ve 12V. Fyzicky nemusíte nic složitého překonávat a hru úspěšně absolvuje i hráč s omezenou možností pohybu. Atmosféra hry je tajemná, ale není krvavá, ani nijak výrazně agresivní.
JE TATO HRA URČENÁ I DĚTEM?

Hra je vhodná pro hráče od 14 let s alespoň jednou dospělou osobou v týmu. Tato hra není vhodná pro děti.

JE PROBLÉM PŘIJET AUTEM?! DÁ SE DOBŘE ZAPARKOVAT?
Parkování zdarma v ulici před budovou (nebo kdekoli v okolních ulicích).
CO SI VZÍT S SEBOU A JAKÉ OBLEČENÍ JE NEJVHODNĚJŠÍ?
Nepotřebujete s sebou nic speciálního, vše co potřebujete od nás dostanete. Oblečení si vezměte takové, aby Vám v něm bylo pohodlně, každopádně nevypratelného ušpinění, ani roztrhání oděvu kvůli náročným fyzickým aktivitám se bát nemusíte.
JE HRA FYZICKY NÁROČNÁ?
Fyzicky náročná hra rozhodně není. Všechny úkoly jsou spíš pro chytré a bystré, nikoli svalnaté mozečky.
JE HRA BEZBARIÉROVÁ?
Vlastní hra je bezbariérová. Jedinou komplikací je schodiště do prvního podlaží. V řešení tohoto problému budeme maximálně nápomocni. Pro větší pohodlí doporučujeme mít s sebou asistenci. Zárubně dveří 80 cm.
JAK MOHU DÁT TUTO HRU NĚKOMU JAKO DÁREK?
Objednejte si u nás VOUCHER (DÁRKOVÝ POUKAZ), a to jak po e-mailu (rychlejší vyřízení), tak i jako kartičku. Po přijmutí platby Vám okamžitě pošleme poukaz s originálním kódem, který obdarovaný při objednávání termínu mise v našem rezervačním systému zadá do formuláře. Důležité ale je, aby voucher neexpiroval. Je možné ho prodloužit, bohužel však pouze v termínu platnosti.
NENÍ PROBLÉM SI HRU ZAHRÁT JEN VE DVOU?
Problém to rozhodně není. Všechny úkoly jsou vymyšlené tak, aby i 2 účastníci v kooperativních částech stačili na úspěšné absolvování mise, ale přiznejme si, že každá hlava dobrá. Pouze ve dvou budete mít vše náročnější.
CO KDYŽ UPROSTŘED MISE NEBUDEME VĚDĚT JAK DÁL?
Nebojte se. Váš tým je vybaven vysílačkou, která slouží jako spojení s operátorem, aniž by jste byli při hře fyzicky rušeni. Pokud nevíte jak dál, zavoláte si o pomoc a dostanete nápovědu. Praxe funguje i tak, že pokud máte skluz v systému hry, operátor vám sám nápovědu navrhne, abyste misi celou zdárně dokončili.
JE HRA VHODNÁ I PRO CIZINCE?
Momentálně jsme schopni zajistit hru pouze v českém jazyce !!!